Choď na obsah Choď na menu
 


Žilina posiluje, bratia Hunovci sú späť pod Dubňom!

14. 12. 2012

 

Hunovci späť v Žiline (mshkzilina.sk)
Po vydarenej sezóne v drese "vlkov" sa rodáci z Liptova pobrali skúsiť hokejové šťastie do metropoly východu, no v Košiciach sa im až tak nedarilo a nevydržali tam príliš dlho. Po 26 dueloch v tíme vicemajstra sa so svojim zamestnávateľom dohodli na ukončení spolupráce. Róbert nazbieral v prebiehajúcej sezóne zatiaľ 20 bodov (15+5), jeho brat Richard si štatistiky vylepšil o 15 kanadských bodov (2+13).

"Hneď po tom, ako sme sa dozvedeli o skončení bratov Hunovcov v Košiciach, sme ich oslovili a vstúpili sme do rokovaní," povedal športový manažér MsHK Dušan Kapusta a pokračoval: "Po viacerých jednaniach sme dospeli k určitému záveru a Róbert a Richard Hunovci budú pôsobiť v našom tíme. Po minulej vydarenej sezóne v drese Žiliny veríme, že budú opäť hnacím motorom našich útočných snáh a pomôžu nášmu tímu odraziť sa k vyšším priečkam."

Podľa športového manažéra Dušana Kapustu by sa mali všetky legislatívne záležitosti dotiahnuť budúci týždeň a v klube veria, že Hunovci budú môcť nastúpiť už v stredu, 19. 12., v 30. kole Tipsport extraligy doma proti Nitre.

 

Koba Jass (mshkzilina.sk)

V Žiline končí Koba Jass aj Tomáš Sýkora
Podľa našich informácií, by miesto v zostave pre Hunovcov mali uvoľniť lotyšský reprezentant Koba Jass a ďalší útočník Tomáš Sýkora. Jass odohral pod Dubňom po svojom príchode 12 zápasov, v ktorých zaznamenal 4 góly a rovnaký počet asistencií. V tíme nevydržal ani mesiac a s "vlkmi" by mal už iba trénovať, kým si nenájde nové pôsobisko. Tomáš Sýkora nastúpil v tejto sezóne na 28 stretnutí a pripísal si 10 bodov za 5 gólov a 5 asistencií.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.