Choď na obsah Choď na menu
 


Za odvolaním Bragina stojí hlavný manažér CSKA Sergej Fiodorov

16. 12. 2012

 Kým Říhu odvolalo vedenie Petrohradu po tom, čo sa SKA nachádzal na prvom mieste v Západnej konferencii, Bragina takýto osud stretol v čase, keď sa tento armádny tím nachádza v rovnakej konferencii na 4. mieste. 


Ako informuje oficiálna stránka CSKA, Bragin zostane v klube pracovať na pozícii konzultanta trénerskej rady. 

"Tento krok je pre mňa ako chumáč snehu na hlave. V kabíne bolo všetko v poriadku. No po sobotňajšom tréningu mi povedali, že som odvolaný. Príčiny by vám mohli povedať v klube. Ja budem viac detailnejšie hovoriť v pondelok," uviedol odvolaný tréner Valerij Bragin.
      
Podľa Sport-expressu sa už objavili aj úvahy, že Bragina by na tomto poste mohol nahradiť Viačeslav Bykov, alebo niektorý špecialista zo zámoria. Za odvolaním Bragina je hlavný manažér CSKA Sergej Fiodorov a rozhodnutie o jeho odvolaní padlo ešte pred začiatkom Pohára prvého kanála, na ktorom sa výrazne darí dvojici Daciuk-Radulov, čo poukázalo na to, že ich potenciál nie je v CSKA dostatočne využitý. 

Ďalšou príčinou by mohla byť aj pozícia "drahého" brankára Iľju Bryzgalova, ktorý sa počas výluky v NHL dohodol s CSKA kam ho pritiahol práve Fiodorov.

Zdroj: TASR+SITA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.