Choď na obsah Choď na menu
 


Weissa st. by potešil synov prestup do AC Miláno

20. 12. 2012

 "Musia to byť hráči, ktorým dôverujem. Ak si niekoho privediem, ponesiem zaňho zodpovednosť. Podľa mojich kritérií je teda nevyhnutné, aby domácich futbalistov prečnieval o hlavu. Viem o tom, že príslušní funkcionári rokujú s viacerými zahraničnými aj domácimi hráčmi. V kádri treba konkurenciu a minimálne 12-13 členov s kazašským pasom," povedal pre internetovú stránku Kajratu Vladimír Weiss st., ktorý na klubovej úrovni naposledy viedol Slovan Bratislava.

Kajrat pod vedením nového kouča zatiaľ absolvoval dva prípravné zápasy na sústredení v tureckom Beleku. Zvíťazil 2:0 nad kazašským majstrom z ostatných dvoch sezón (hrá sa systémom jar - jeseň) Šachťorom Karaganda a remizoval 0:0 s ruským Spartakom Naľčik.

Weiss zaregistroval mediálne šumy o možnom zimnom prestupe svojho rovnomenného syna z Pescary do tímu renomovanejšieho účastníka najvyššej talianskej súťaže Serie A: "Som najšťastnejším otcom, keď sa synovi darí. Teraz píšu, že po Novom roku pôjde do AC Miláno. Ak by sa to stalo, bol by som dvojnásobne šťastný. Jeho víťazstvá sú aj mojimi."

 

Zdroj: SITA+fckairat.kz

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.