Choď na obsah Choď na menu
 


Redknapp sa pustil do vlastných: „Vysoké platy a malý prínos pre klub“

23. 12. 2012

 Redknappov tím v sobotu podľahol na ihrisku Newcastle United 0:1 a s 10 bodmi je po 18. kole na predposlednej priečke 20-člennej ligovej tabuľky. Bývalý kouč Tottenhamu Hotspur si po prehre zobral na paškál niektorých hráčov, ktorých "zdedil" po Markovi Hughesovi.

Hráči QPR (Reuters)
      
Redknapp po štyroch zápasoch utrpel na lavičke QPR prvú prehru a priznal, že uvažuje o predaji Jose Bosingwu. "Úprimne povedané, nechcem míňať peniaze klubu," cituje vyjadrenie Redknappa na margo januárového prestupového termínu portál Sky Sports. 

"V tomto klube je veľa hráčov, ktorí za svoje výkony poberajú príliš vysoké sumy. Sú oveľa vyššie, ako sú ich schopnosti a prínos pre klub. Pred týždňom som pokutoval hráča, ktorý zarábal viac ako zarábali hráči v Tottenhame."
      
Redknapp potvrdil, že obranca Bosingwa dostal pokutu v sume dvojtýždňovej mzdy po tom, ako odmietol sedieť na lavičke z dueli proti Fulhamu (2:1). "Nechcel sedieť na lavičke, nechcel byť náhradníkom, tak išiel domov. Dostal pokutu vo výške dvojtýždňovej mzdy - 130.000 libier. Za dva týždne to je slušné, však? Nie je to zlé za hranie v sobotu," dodal Redknapp, ktorý na margo ďalšieho vývoja situácie skonštatoval: "Uvidíme v januári."
      
Tréner QPR odmietol avizovaný príchod útočníka Newcastle Dembu Bu, ktorý má v zmluve s United aj klauzulu o odchode v hodnote 7 miliónov libier. "Myslím si, že nemáme 7 miliónov libier, aby sme ich minuli na jedného hráča," zavrel Redknapp.

 

Zdroj: TASR+SITA,Reuters

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.