Choď na obsah Choď na menu

Neuveriteľná kanonáda prebudenej ofenzívy Chelsea!

23. 12. 2012

Na štadióne Stamford Bridge totiž diváci videli neuveriteľných osem gólov a absolútne nefunkčnú obranu „The Villans“. Španielsky tréner Rafa Benítez konečne môže mať úsmev na tvári, keďže o všetky presné zásahy sa postarali jeho zverenci! Áno Cheslea vyhrala v záverečnom zápase 18. kola Premier League vysoko 8:0! Villa mohla však odchádzať späť do Birminghamu aj s ešte vyšším prídelom, to by ale musel mladučký 18-ročný Brazílčan Lucas Piazon pri svojom debute premeniť penaltu, ktorú mu v 89. minúte vychytal totálne znechutený brankár hostí , Američan Brad Guzan.

Hrôzostrašný víkend pre Aston Villu, od Chelsea dostala "osmičku"

Zápas musel chutiť aj domácemu miláčikovi Frankovi Lampardovi, ktorý v drese CFC odohral 500. zápas. Skvelý výkon okorenil parádnym gólom z 59. minúty a pri striedaní v 61. minúte, kedy ho nahradil Ramires, si mohol vychutnať potlesk tribún v stoji. "The Blues" sa po nedeľňajšej kanonáde posunuli na tretie miesto, keď momentále v Premier League strácajú na vedúci Mancester United jedenásť bodov a na druhý Manchester City sedem. Zverenci Rafaela Beníteza majú však jedno stretnutie k dobru. O poznanie horšie je na tom Aston Villa, ktorá okupuje šestnástu priečku a od zóny zostupu ju delia len tri body.

Výsledok:
Chelsea FC – Aston Villa FC 8:0 (3:0)
Góly:  3. Torres, 29. David Luiz, 34. Ivanovič, 59. Lampard, 76. Ramires, 79. Oscar (pen.), 83. Hazard, 91. Ramires.