Choď na obsah Choď na menu
 


Hráči City vyslali v Newcastli odkaz: Neodpisujte nás!

16. 12. 2012

 Tím City momentálne zaostáva za konkurenčnými United o šesť bodov. V Newcastli uspel vďaka presným zásahom Sergia Agüera, Javího Garciu a Yaya Tourého. Najmä v prvom polčase podal Manchester veľmi dobrý výkon. 

Yaya Touré ďakuje fanúšikom po vstrelení gólu (SITA)

"Sezóna je veľmi dobrá. Sir Alex Ferguson z United to vie oveľa lepšie ako ja. Vie, že šampionát sa končí až po poslednom zápase, aj tri kolá pred koncom nemusíte mať nič isté. Momentálne je pred nami ešte 21 zápasov a všetko je otvorené. Bolo dôležité, že sme po prehre s United vyhrali v Newcastli. Je to pre nás veľmi dôležité víťazstvo, veľa tímov to na tomto štadióne nedokáže, keď zápas predtým prehrali. Veľmi ma potešil výkon mojich zverencov," povedal Mancini.

Anglických novinárov zaujímalo, aký by tréner City poslal odkaz kolegovi z lavičky United. "Čo mu odkazujem? Želám mu šťastné a veselé Vianoce," uviedol Mancini. Kouča potešil výkon, ale starosti mu robila koncovka. Jeho zverenci nepremenili množstvo čistých šancí. 
Yaya Touré v zápase proti Newcastle (SITA)

"Nerozumiem tomu. Najmä v prvom polčase sme mali množstvo šancí. Ak máte osem príležitostí, musíte dať viac gólov," pripomenul Mancini.

 

Zdroj: SITA+SITA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.