Choď na obsah Choď na menu
 


Benitez o Torresovi: „Bol tam. Mal šance...“

16. 12. 2012

  Corinthians zdolal Chelsea a stal sa víťazom MS klubov FIFA>>

„Toto je finále MS pre juhoamerické tímy. Mohli ste to vidieť od prvej minúty. Naši hráči ukázali niečo z kvality, no po fyzickej stránke niektorí z nich nie sú dostatočne silní. Mali ste možnosť vidieť, že majú skúsenosti. Každú sekundu boli okolo rozhodcu a viedli si skvele...na druhej strane však zbytočne strácali čas. Nehovorím to ako negatívum. Zápas si riadili vcelku dobre," cituje Beniteza espn.com.

Chelsea po góle Paola Guerrera zo 69. minúty prehrávala 0:1, no v samom závere mohol tesné manko dotiahnúť Fernando Torres. „V situácii sa musíte snažiť nájsť pozitíva. Bol tam. Mal šance. Dal gól, ktorý nebol uznaný. Musí premieňať tieto šance v koncovke, pretože nie je jednoduché vytvoriť ich príliš mnoho. Ak ich máte dve, či tri...potom musíte dať gól,“ povedal Benitez.

Londýnsky klub dohrával súboj bez Garyho Cahilla, ktorý v 90. minúte dostal červenú kartu. „Stratil trpezlivosť. Nezaznamenal som to v zápase, no videl som to počas opakovaného záberu a podľa mňa to mohlo byť na červenú kartu," dodal na záver manažér Chelsea FC.

Fernando Torres

 

Torresova tutovka v 85. minúte zápasu >>

Neuznaný gól Fernanda Torresa

 

 

 

Zdroj: Šport.sk,espn.com+reuters+youtube.com

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.