Choď na obsah Choď na menu
 


Arsenal podľa legendy klubu už nikdy nevyhrá titul Premier League

14. 12. 2012

 Graham odpovedal na prehnanú finančnú obozretnosť aktuálneho manažéra Arsena Wengera i vedenia klubu za posledné roky. Bývalý legendárny hráč dodal, že Arsenal FC až príliš zaostáva za serióznymi uchádzačmi o trofej Premier League.

„Nemyslím si, že Arsenal bude niekedy súperiť s Man City, Chelsea a Manchestrom United. Bol som presvedčený, že by mohli súperiť s United, pretože nemíňajú peniaze tak ako zvyšné dva tímy, no Arsenal nebude súťažiť ani s nimi. Majú štruktúru založenú na prestupoch a mzdách. Sú v tom príliš striktní. Ešte stále môžu zodvihnúť nejaké iné trofeje a kvalifikovať sa do Európy, no či opäť vyhrajú titul Premier League? To teda určite nie. Arsenove tímy hrali v minulosti možno ten najlepší futbal, aký som kedy videl. Bralo vám to dych, no aktuálna kvalita v tíme je neporovnateľná s tým, čo bývala. Nezáleží na tom aký si dobrý tréner, či manažér, no na zisk titulov potrebuješ hráčov,“ cituje Grahama espn.com. 

Stránka espn.com ďalej uvádza, že Arsenal FC by mal v januári zrejme opustiť Theo Walcott. Podľa správ z Japonska o Walcotta prejavila záujem londýnska Chelsea FC a Manchester United.

George Graham
 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.